Kontakt

Vi är idag ett 20-tal lokala medarbetare runt om i landet.
Kontakta oss enklast via mail så återkommer vi med den rätta kontakten inom bara några timmar.

Huvudkontor / Headoffice vxl  010-45 00 300

International  calls  +46 10 45 00 300

Försäljningschef
Micke Sjöö
Micke@flexsell.se

Säljmanager Education
Markus Gransten
Markus@flexsell.se

Marknad | IT | Webbdesign
Pelle Sundqvist
Pelle@flexsell.se

 

Marknad | IT | Webbdesign
Jesper Sjöö
Jesper@flexsell.se

Ekonomichef
Margareta Widh
Margareta@flexsell.se

Kontakt kemikalier Kemist
Kerstin Ekengren
Kerstin@flexsell.se

 

Välkomna till oss på Flexsell AB.

Vid första kontakt ber vi dig fylla i formuläret nedan

Ditt namn (obligatorisk)

Företag (obligatorisk)

Organisationsnummer

Din befattning (obligatorisk)

Stad som företaget är verksamt i (obligatorisk)

Telefonnummer (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande